Uwaga! Treści tłumaczone są automatycznie i mogą zawierać błędy.

Przekierowuje do strony głównej
wstążka żałobna

Aplikacje biletowe

SkyCash, moBiLET oraz mPay- płatności za bilet przy pomocy telefonu komórkowego.

MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze wprowadził możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej poprzez telefon komórkowy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników naszych usług. Pozwala na zakup biletu w każdym miejscu i o każdej porze bez konieczności posiadania gotówki. Warunkiem zakupu biletu jest posiadanie i wykorzystanie w telefonie Internetu. Za zakup biletu nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja, a cena biletu jest identyczna jak w kiosku czy kasie MZK. Wprowadzenie takiego rozwiązania umożliwiło podpisanie umowy z firmami SkyCash, moBiLET oraz mPay prowadzącymi obsługę w zakresie płatności na terenie całego kraju. Ponadto aplikacje umożliwiają dokonywanie płatności w innych branżach np. opłaty parkingowe czy kina.

Pobranie i instalacja aplikacji w menu telefonu jest bezpłatna podobnie jak korzystanie z nich. Zakup biletu następuje poprzez uruchomienie aplikacji z menu telefonu i wybranie rodzaju biletu jaki chcemy zakupić. Podczas kontroli biletów wystarczy okazać ekran telefonu z otwartą zakładką „Kontrola biletów”, w której znajdują się wszystkie informacje na temat zakupionego biletu.

Aplikacja moBiLET

Aby poznać szczegółową instrukcję pobrania i korzystania z zakupu biletu przy pomocy aplikacji moBiLET prosimy kliknąć na link: www.mobilet.pl/info-komunikacja

Aplikacja SkyCash

Aby poznać szczegółową instrukcję pobrania i korzystania z zakupu biletu przy pomocy aplikacji SkyCash prosimy kliknąć na link: www.skycash.com/bilety-komunikacji-miejskiej-w-telefonie

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi.

Uwaga W związku z podjętą przez Microsoft decyzją o zakończeniu wsparcia technicznego dla systemu Windows Mobile, z dniem 01.10.2019 r. aplikacja SkyCash będzie wyłączona na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Na oficjalnej stronie Microsoft, firma zaleca klientom przejście na urządzenia z systemem Android lub iOS.