Uwaga! Treści tłumaczone są automatycznie i mogą zawierać błędy.

Przekierowuje do strony głównej
wstążka żałobna
Przekierowuje do wyników wyszukiwarki
Przekierowuje do odnośnika https://mzkjg.ssdip.bip.gov.pl/. Przekierowuje do odnośnika https://mzk.jgora.pl/o-firmie/projekty-unijne/. Przełącza na kontrastową wersje strony

Tabor

Zestawienie taboru MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze

l.p.Marka i typ pojazduNr rejestracyjnyNr bocznyLiczba miejsc siedzącychLiczba miejsc stojącychRazem
1VOLVO B10 BLE  A5 1204DJ04874727376198
2VOLVO B10 BLE  A5 1204DJ04974728376198
3VOLVO B10 BLE  A5 1204DJ18529729376198
4VOLVO B10BLE  A61/6X2DJ0034674542110152
5VOLVO B10BLE  A61/6X2DJ0034774642110152
6VOLVO B10BLE  A61/6X2DJ0034974842110152
7VOLVO B10BLE  A61/6X2DJ0064075042110152
8VOLVO B10BLE  A61/6X2DJ1279175241111152
9JELCZ M121 IDJ552147562684110
10MAN A21DJ47049785375592
11MAN A35 NM 223DJ47090786156782
12MERCEDES-BENZ VARIODJ47376790271037
13MAN A21DJ50389791326294
14MAN A21DJ50599792326294
15MAN A21DJ532947933075105
16SOLARIS URBINO 10DJ57143794255176
17SOLARIS URBINO 10DJ57144795255176
18SOLARIS URBINO 10DJ57543796255176
19SOLARIS URBINO 10DJ57544797255176
20SOLARIS URBINO 10DJ57542798255176
21MAN A 23-33DJ6922480044135179
22MAN A 23-28DJ6922580144135179
23MAN A21-12DJ62016802325082
24MAN A21DJ62017803325082
25MAN A21DJ62015804325082
26MAN A21DJ62018805325082
27MAN NL 263DJ65102806335083
28MAN A21DJ 65146807325082
29MAN NL 263DJ 65277808335083
30MAN A21DJ 65276809335083
31MAN LION’S CITYDJ67804810296897
32MAN LION’S CITYDJ67805811296897
33MAN LION’S CITYDJ67806812296897
34MAN LION’S CITYDJ67807813296897
35MAN LION’S CITYDJ67808814296897
36MAN LION’S CITYDJ67809815296897
37MAN LION’S CITYDJ67977816296897
38MAN LION’S CITYDJ67978817296897
39MAN LION’S CITYDJ67979818296897
40MAN LION’S CITYDJ67980819296897
41MAN LION’S CITYDJ67981820296897
42MAN LION’S CITYDJ67982821296897
43MAN LION’S CITY  LEDJ87402822413374
44MAN LION’S CITY HYBRIDDJ78122823364581
45MAN LION’S CITY  LEDWR9780A824364581
46MERCEDES BENZDWR4978C825316899
47VOLVO B4SC 7900DJ8904882627+16592
48VOLVO B4SC 7900DJ8904582727+16592
49VOLVO B4SC 7900DJ8904682827+16592
50MAN LION’S  CITYDJ8942882927+17199
51MAN LION’S  CITYDJ8942983027+17199
52MAN LION’S  CITYDJ8943083127+17199
53MAN LION’S  CITYDJ8943183227+17199
54MAN LION’S  CITYDJ8943283327+17199
55MAN LION’S  CITYDJ8980983427+17199
56MAN LION’S  CITYDJ8981083527+17199
57MAN LION’S  CITYDJ8981183627+17199
58MAN LION’S  CITYDJ8981283727+17199
59MAN LION’S  CITYDJ8981383827+17199
60MAN LION’S  CITYDJ8981483927+17199
61MAN LION’S  CITYDJ8981584027+17199
62MAN LION’S  CITYDJ8981684127+17199
63MAN LION’S  CITYDJ8981784227+17199
64MAN LION’S  CITYDJ8981884327+17199
65MAN LION’S  CITY’GDJ9027484441104145
66MAN LION’S  CITY’GDJ9027584541104145
67MAN LION’S  CITY’GDWR7025G8464978127
68MAN LION’S  CITY’GDWR7026G847334982
69SCANIADWR3078J848286896
70SCANIADWR9940H849286896
71SCANIADWR3079J850286896
72SCANIADJ6338A851286896
73SCANIADJ6340A852286896
74SCANIADJ6531A853286896
75SCANIADJ6532A854286896
76SCANIADJ6530A855286896
77SCANIADJ6534A856286896
78SCANIADWR4107L857286896
79SCANIADWR4105L858286896
80SCANIADWR4106L859286896